Synoptycy zapowiadają już pierwsze śniegi, a dzieci nie mogą doczekać się sanek i lepienia bałwana. Rodzice muszą zatem odpowiednio przygotować się do mroźnego sezonu, by mógł być pełen zabawy i radości. W tym sezonie po raz kolejny stawiam na ECCO :)   Główny powód to zgrabny modeling podeszwy, bo w innych bucikach moje pociechy non-stop leżą na ziemi :)

Podobno podeszwa bucików tej marki to wynik pracy naukowców i technologów i jest stosowany w wielu modelach butów dziecięcych. Lekki, elastyczny i amortyzujący uderzenia zespół podeszwowy (tzw. shock point). Natomiast rzeźbienia na podeszwie mają charakter przeciwpoślizgowy – tak więc świetnie sprawdzają się w każdych warunkach i sytuacjach. Takie informacje do mnie dotarły :)

Buciki ECCO mają nieprzemakalną membranę GORE-TEX, dzięki której nogi maluchów  pozostaną suche, nawet po długich zabawach w jesienne i zimowe dni. Dodatkowe ocieplenie wyściółki i cholewki – Warmlining – zapewnia jeszcze większy komfort.  Połączenie obu technologii: GORE–TEX i Warmlining stanowi zatem idealną propozycję dla dzieci i dla mnie – troskliwej mamy. A zeszłoroczne buciki chętnie oddam. Stan bdb, rozmiar 23 i 28 chłopięce. Są chętni ? :)

Tags : | add comments